Category Archives: Uroczystość nadania im. Marii Jankowskiej

Uroczyste nadanie Przedszkolu nr 3 w Lublinie imienia Marii Jankowskiej

Data publikacji: | 1 lipca 2021

Rok szkolny 2020/2021 kończy się dla społeczności przedszkolnej w sposób wyjątkowy. Przedszkole nr 3 w Lublinie ma od 30 czerwca 2021 r. swoją Patronkę, którą została dr Maria Jankowska, fundatorka działek i budynku, w którym obecnie mieści się placówka. Maria Jankowska była lekarzem pediatrą i społecznikiem działającym na rzecz najsłabszych i potrzebujących pomocy, szczególnie dzieci.… Read More »

Uroczystość nadania Przedszkolu nr 3 w Lublinie imienia Marii Jankowskiej

Data publikacji: | 29 czerwca 2021

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy, Rada Rodziców i Dzieci Przedszkola nr 3 w Lubliniemają zaszczyt poinformować o uroczystymnadaniu Przedszkolu nr 3 w Lublinie imienia Marii Jankowskiej, które odbędzie się 30 czerwca 2021 r. w ogrodzie przedszkolnym. Jednocześnie zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godzinie 9:00w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowegoprzy ul. Władysława Kunickiego, która rozpocznie uroczystość.

Nadanie Przedszkolu nr 3 imienia dr Marii Jankowskiej

Data publikacji: | 28 marca 2021

Szanowni Państwo Z radością informuję, że Przedszkolu nr 3 w Lublinie przy ul. Jana Kochanowskiego 5 patronować będzie Maria Jankowska, lubelska lekarka i społecznica, niosąca pomoc dzieciom i matkom, fundatorka budynku w którym obecnie mieści się przedszkole. Taką decyzje na wniosek rady pedagogicznej, rady rodziców i pozostałej społeczności przedszkolnej jednogłośnie podjęli w dniu 25 marca br.  Radni… Read More »