Nadanie imienia

W związku z podjęciem działań związanych ze staraniami o nadanie Przedszkolu nr 3 w Lublinie imienia Marii Jankowskiej udostępniamy Państwu materiały dotyczące fundatorki przedszkola, opracowane przez pana Grzegorza Sztala – dyrektora Prywatnego Muzeum Historycznego „Znaki czasu”

Maria Jankowska – Rys historyczny

Link do audycji Radia Lublin „Trzy pokolenia niezwykłych lublinianek”: https://radio.lublin.pl/2020/03/trzy-pokolenia-niezwyklych-lublinianek/?fbclid=IwAR2-t2–A_jSuIsdno43q43JBVB55Cjo3uabvPsqsShByFxY31I_3t2lKpw

Przegląd Artystyczny w Naszym Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do udziału w Przeglądzie Artystycznym z okazji nadania naszemu Przedszkolu imienia Marii Jankowskiej.
Dzieci wraz z Rodzinami mogą przygotować jedną z prac: lapbook, pracę plastyczną lub napisać wiersz na temat związany z naszą niezwykłą uroczystością. Nasze prace chcielibyśmy zaprezentować szerszej publiczności, w związku z tym planujemy zorganizowanie wystawy w naszym ogrodzie przedszkolnym, Bibliotece nr 19 oraz na terenie Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w regulaminie: http://p3.lublin.eu/wp-content/uploads/2021/05/PrzeglądMJankowska.pdf

Program uroczystości nadania imienia Przedszkolu nr 3

9.00 Msza Święta w Kościele Parafialnym p.w. Najświętszego Serca Jezusowego

10.00 Powitanie zaproszonych Gości

10.10 Odczytanie aktu nadania imienia

10.15 Uroczyste odsłonięcie i poświęcenie Tablicy pamiątkowej – Odśpiewanie Hymnu

10.30 Wystąpienia zaproszonych Gości

11.00 Program artystyczny w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 3