Category Archives: aktualności

Życzenia świąteczne 2022

Data publikacji: | 23 grudnia 2022

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.Życzymy, świąt spędzonych w rodzinnym gronie, niosących spokój i odpoczynek, wypełnionych radością i miłością,wiarą i nadzieją na rodzące się dobro w „stajence Betlejemskiej”.Aby magia tej cudownej nocy gościła w Państwa sercach i domach,a świąteczny nastrój wypełniał każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku 2023 i przynosił  wiele pomyślności, szczęścia i zdrowia,jednocześnie dając zadowolenie, radość… Read More »

Świąteczne warsztaty

Data publikacji: | 23 grudnia 2022

W grupach „Stokrotek” i „Biedronek” odbyły się świąteczne warsztaty z rodzicami. Wspólnie wykonywano ozdoby świąteczne.

Wizyta Mikołaja

Data publikacji: | 23 grudnia 2022

6 grudnia dzieci w naszym przedszkolu odwiedził Mikołaj. Każda grupa otrzymała prezenty. Dziękujemy Pomocnikom Mikołaja.

Świętujemy dzień niepodległości

Data publikacji: | 10 listopada 2022

Przedszkolaki o godzinie 11:11 odśpiewały hymn Wcześniej 8 listopada dzieci świętowały dzień odzyskania niepodległości, śpiewały patriotyczne piosenki, recytowały wiersze, „odbyły podróż po Polsce” – wspólnie z nauczycielkami przygotowały stacje w różnych miastach naszego kraju.

Pasowanie na przedszkolaka

Data publikacji: | 10 listopada 2022

Dzieci z grupy Krasnoludków zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków. Podczas pierwszych występów przed publicznością zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewu, recytacji, tańca oraz gry na instrumentach. W uroczystości uczestniczyli rodzice.

Spotkanie z pisarką

Data publikacji: | 19 października 2022

W przedszkolu odbyło się spotkanie z pisarką, autorką książek dla dzieci oraz ich ilustratorką Panią Edytą Zarębską. Pani Edyta opowiedziała jak spełniła swoje marzenie z dzieciństwa aby zostać pisarką, rozmawiała z dziećmi o tym co trzeba zrobić aby spełnić swoje marzenia. Towarzyszący pisarce  muzyk, animator Pan Robert Zarębski czytał fragment książki „Opowieści babci Gruni” –… Read More »

Zajęcia adaptacyjne

Data publikacji: | 17 sierpnia 2022

Szanowni Rodzice, już 1 września Państwa dzieci przekroczą próg naszego Przedszkola w nowej dla siebie roli – roli przedszkolaka. Zachęcamy Państwa do skorzystania z porad i wskazówek „Jak pomóc dzieciom w adaptacji do przedszkola” i odnalezieniu się w nowej sytuacji, Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych do naszej placówki, które odbędą się w… Read More »

Rekrutacja 2022-2023

Data publikacji: | 15 lutego 2022

Szanowni Państwo Informacje dotyczące rekrutacji na wolne miejsca w roku szkolnym 2022-2023 dostępne są w zakładce Rekrutacja 2022-2023