baner_p3_letni.png

KRASNOLUDKI

 

MAJ 2018

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

1

2

3

4

5

6

7

 

8

 

9

Koncert Filharmonii Poeci dzieciom – Muzyka i poezja

10

 

11

 

12

13

14

 

15

 

16

Wyjście do Biblioteki Publicznej 

im. H. Łopacińskiego Filia nr 19,

przy ul. Kunickiego 89 

godz.9.30

17

 

18

 

19

20

21

 

22

 

23

24

25

 

26

27

28

 

29

Zebranie z Rodzicami

godz. 17.00

30

31

 

 

 

  KWIECIEŃ 2018

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

2

 

3

 

4

 

5

 

6

7

8

9

 

10

 

11

Koncert filharmonii

Wiosna dźwiękiem malowana

godz.14.00

12

 

13

Wycieczka do Teatru Muzycznego na spektakl „BAJKOLANDIA” 

godz. 9.15

14

15

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

22

23

Happening Ekologiczny 

godz.10.00

24

Zajęcia otwarte dla Rodziców 

godz.14.30

25

26

27

 

28

29

30

 

 

 

 

  MARZEC 2018

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

1

2

3

4

5

 

6

 

7

 

8

 

9

10

11

12

 

13

 

14

Koncert filharmonii

godz.14.00

15

 

16

17

18

19

 

20

 

21

 

22

 

23

Powitanie wiosny FESTYN ULICZNY

24

25

26

 

27

 

28

29

30

31

 

 

LUTY 2018

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

1

2

3

4

5

 

6

 

7

 

8

 

9

10

11

12

Noworoczny Bal Przebierańców

g. 9.30 – 11.30

13

Zebranie z Rodzicami

godz. 17.15

14

Koncert filharmonii

godz.14.00

15

 

16

17

18

19

 

20

Dzień Babci

i Dziadka

godz.15.00

21

22

 

23

 

24

25

26

 

27

 

28

 

 

 

STYCZEŃ 2018

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

1

 

2

3

4

5

6

7

8

 

9

 

10

Koncert filharmonii

godz.14.00

11

 

12

13

14

15

 

16

 

17

Punkt konsultacyjny

z logopedą

14.00 – 17.00

18

 

19

20

21

22

 

23

Dzień Babci

i Dziadka

godz.15.00

24

25

 

26

 

27

28

29

 

30

 

31

 

 

 

 

 

  GRUDZIEŃ 2017

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

   

1

Zebranie z Rodzicami

Godz. 17.00

2

3

4

 

5

 

6

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

7

 

8

9

10

11

 

12

 

13

Koncert filharmonii

Godz.14.00

14

 

15

16

17

18

 

19

JASEŁKA

20

21

 

22

 

23

24

25

Święta Bożego Narodzenia

26

Święta Bożego Narodzenia

27

28

29

30

31

 

LISTOPAD 2017 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

 

 

1

2

 

3

4

5

6

 

7

 

8

 

9

 

10

Uroczystość z okazji Święta Odzyskania  Niepodległości godz.10.30

11

12

13

 

14

 

15

Koncert Filharmonii godz.14.00

16

 

17

18

19

20

Zajęcia otwarte godz.14.30

21

 

22

 

23

 

              24

Punkt  konsultacyjny Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej od godz. 14.00

25

26

27

 

28

Zebranie z Rodzicami godz.17.00

29

Zajęcia otwarte z j.angielskiego godz.14.30

30

 

 

 PAŹDZIERNIK 2017

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

2

Taniec            godz.15.00-15.30

Zbiórka karmy dla zwierząt

3

Piknik Rodzinny    godz. 15.30

4

5

Warsztaty plastyczne  godz.15.00-15.30

 

6

7

8

9

Taniec      godz.15.00-15.30

 

10

Warsztaty badawcze  godz.15.00-15.30

 

11

Koncert filharmonii

12

Warsztaty plastyczne godz.15.00-15.30

 

13

14

15

16

Taniec      godz.15.00-15.30

17

Warsztaty badawcze  godz.15.00-15.30

 

18

Wyjście na pocztę

19

Warsztaty plastyczne  godz.15.00-15.30

 

20

21

22

23

Taniec      godz.15.00-15.30

24

Warsztaty badawcze godz.15.00-15.30

 

25

26

Warsztaty plastyczne  godz.15.00-15.30

 

27

Zakończenie zbiórki karmy dla zwierząt

28

29

30

Taniec      godz.15.00-15.30

31

Warsztaty badawcze  godz.15.00-15.30

 

 

 

 

 

Szczegółowy rozkład dnia w grupie III KRASNOLUDKI

6:00-7:00 Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne w kącikach zainteresowań, czynności organizacyjno – porządkowe i opiekuńcze
7:00-7.507.50-8.00 Zabawy samodzielne (tematyczne, badawcze, rozwijające zainteresowania otaczającym światem, plastyczne, teatralne); zajęcia indywidualne w zależności od potrzeb i możliwości dzieci (wyrównawcze i rozwijające indywidualne predyspozycje i zainteresowania).Czynności porządkowe w sali przedszkolnej, przygotowanie do zajęć.
8:00-8:05 Zabawy ruchowe – ćwiczenia poranne wspomagające fizyczny rozwój dziecka.
8:05- 8:158.15-8.30 Czynności samoobsługowe – mycie rąk przed śniadaniem, przygotowanie do posiłku.I śniadanie

REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ W GODZ. 8.30 – 13.30

8:30-8:45 Czynności samoobsługowe – mycie zębów
8:45-9.00 Zajęcia kierowane wg programu „Trampolina” wspierające wielokierunkową aktywność dziecka poprzez organizację warunków sprzyjających nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze jego rozwoju; gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna (czwartki i piątki).
9.00 -9.209:20-9:30 Język angielski (poniedziałek, wtorek, środa, piątek), zajęcia kierowane wg programu „Trampolina” wspierające wielokierunkową aktywność dziecka poprzez organizację warunków sprzyjających nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze jego rozwoju (czwartki), rytmika (czwartki w godz. 9.15 – 9.30).Czynności samoobsługowe – mycie rąk przed II śniadaniem, przygotowanie do posiłku.
9:30-9.359.35-9.50 II Śniadanie Czynności organizacyjno-samoobsługowe w szatni (ubieranie się, przygotowanie do wyjścia na dwór)
9.50-10.5010.50-11.0011:00-11.1511.15-11.30 Zajęcia na powietrzu: spacery, gry i zabawy ruchowe, zajęcia sportowe, obserwacje przyrodnicze, prace gospodarcze, porządkowe i ogrodnicze.Czynności samoobsługowe w szatni i w łazience – przygotowanie do zjedzenia zupy.I Danie – zupaCzynności samoobsługowe – przygotowanie się do odpoczynku, korzystanie z łazienki i toalety w zależności od potrzeb indywidualnych.
11.30-13.00 Odpoczynek, relaksacja.
13.00-13.20  Czynności samoobsługowe i higieniczne, zabawy kierowane przez nauczyciela, zajęcia indywidualne w zależności od potrzeb i możliwości dzieci (wyrównawcze i rozwijające indywidualne predyspozycje i zainteresowania).
13:20-13:30 Czynności higieniczno-samoobsługowe – mycie rąk , rytmika (wtorki w godz. 13.20 – 13.35)
13:30-13:5013:50-14:0014:00-14:3014:30-14:45 II Danie (wtorki o godz.13.45 po rytmice)Czynności samoobsługowe – mycie zębówZabawy samodzielne (tematyczne, badawcze, rozwijające zainteresowania otaczającym światem, plastyczne, teatralne), religia (wtorki i czwartki w godz. 14.15-14.30).Podwieczorek
14:45-15.30 Zabawy samodzielne lub kierowane w sali lub na powietrzu, utrwalenie znanych wierszy i piosenek, zajęcia indywidualne w zależności od potrzeb i możliwości dzieci (wyrównawcze i rozwijające indywidualne predyspozycje i zainteresowania), zajęcia warsztatowe wg tygodniowego harmonogramu zajęć zadeklarowanych przez rodziców.
15:30-17:00 Zabawy samodzielne i gry przy niewielkim udziale nauczyciela w sali lub na powietrzu, zabawy manipulacyjno – konstrukcyjne, badawcze, parateatralne, tematyczne, plastyczne, ruchowe, konstrukcyjne; słuchanie bajek, czynności pielęgnacyjne np. w kąciku przyrody, organizacyjno – porządkowe, rozchodzenie się dzieci.

 

 

Oddział III KRASNOLUDKI

Marta Marczyńska godz. konsultacji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

11.30 – 12.00

12.00 – 12.30

13.30 – 14.00

15.30-16.30

12.00 – 12.30      (do 4.10.2017)

11.00 – 11.30      (od 4.10.2017)

 

 

Rozkład edukacji na rok szkolny 2017/2018

 

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Zajęcia z panią Edukacja językowa Edukacja przyrodnicza Edukacja matematyczna Sztuka Edukacja społeczno-zdrowotna
Zajęcia w ramach podstawy programowej J. angielski J.angielskiRytmika J. angielski Gimnastyka korekcyjnaRytmika J. angielskiGimnastyka korekcyjna
Zajęcia poza podstawą programową Religia Popołudnie            z językiem angielskim Religia
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031